Ohlášky 7. 7. 2019

Čtení: Žalm 31,2-9 Sbírka:  
Text: 2 Kor 4,7-10 Účast:  
Písně: 429, 130, 259, 580, 672, 163 VP:  
Kazatel: Hana Ducho    

Dnešní sbírka je určena na stavební fond našeho sboru.                                 

Tento týden zemřel ve věku 88 let pan Přemysl Kulma, manžel sestry Kulmové Jeho pohřeb se bude konat v úterý 9. července v 11 hodin v našem kostele. Při pohřbu poslouží b.f. Jiří Doležal. Přijďte potěšit truchlící pozůstalé.

Dnes se koná oslava 150. výročí postavení kostela v Čáslavi. Bohoslužby vede synodní senior Daniel Ženatý a vystoupí česko africká vokální skupina NSANGO MALAMU. Pozvánka je na nástěnce.

Ve dnech 14.-17. července proběhne letní seniorátní brigáda mládeže v Bukovce. Téma doprovodného programu zní „Boží království“. Jako hosté promluví Ondřej Doule, Joel a Pavel Rumlovi. Pozvánka visí na nástěnce.

Na nástěnce je také tabulka služeb při bohoslužbách o prázdninách. Prosíme, napište se na službu 1. čtení, donesení květin na stůl Páně i přípravu kávy a čaje po bohoslužbách. 

Sborová kancelář bude otevřena ve středu 10. července od 8 do 11 hodin – služba je zajištěna.

Letní tábor pro děti u Horních Dubenek se bude konat od 9. do 18. srpna. Hledáme zdravotníka/nici a pomocnou sílu do kuchyně. Podrobnosti vám v případě zájmu řekne Tomáš Voltr – kontakt na mobil: 606656221. Pokud byste někdo z vás měl zájem nebo o někom vhodném věděl, prosím, kontaktujte nás.

Stále je možné se přihlásit na podzimní pobyt pro seniory, který se koná od 31. srpna do 7. září. Přihlášky přijímá a informace předá Hana Capoušková. Pozvánky jsou k dispozici vzadu na nástěnce.

Farář Jonatan Hudec z Mladé Boleslavi hledá ubytování pro svou dceru na příští školní rok. Dcera bude studovat na konzervatoři. Měl byste, prosím, někdo k dispozici volný pokoj za rozumnou cenu? Pokud ano, kontaktujte farářku H. Ducho, nebo přímo faráře Hudce na čísle: 739 244 643.

Zájemci si mohou zakoupit společnou fotografii z oslavy devadesátin bratra faráře Jiřího Doležala.  Fotografie stoji 50 Kč.

 Po bohoslužbách jste všichni zváni k posezení u kávy nebo čaje na faře a farní zahradě.

Tento příspěvek napsal/a dne 17.07.2019 v rubrice Ohlášky.