Ohlášky 7. 4. 2019

Čtení: Jan 12,1-11 Sbírka:  
Text: Jan 12, 7-8 Účast:  
Písně: 322, 618, 631, 632, 621, 685 VP:  
Kazatel: Hana Ducho      

Dnešní sbírka první v měsíci je určena na stavební fond našeho sboru.

Sbírka na fond Compaternitas – na stavební spoření pro pět dětí zemřelého faráře Aleše Mosteckého trvá ještě celý duben. Dar můžete dát do pokladničky vzadu v kostele, proti dokladu, nebo poslat na účet sboru.  Zatím jsme ve sboru vybrali dar ve výši 18.184,- Za všechny dary děkujeme.

Dnes po bohoslužbách se na faře konají závody autodráh San Faryno. Pro přihlášené je připraven oběd.

V týdnu nás čekají kromě obvyklých tato setkání:

V úterý ve 14 hodin setkání starší generace a v 17 hodin SWAP – výměnný bazar oblečení, dále v 18 hodin biblická hodina v Horním Jelení

Ve středu v 18 hodin se sejde staršovstvo

Ve čtvrtek budou v 15 hodin bohoslužby v Domově pro seniory U Kostelíčka s vysluhováním VP a v 18 hodin biblická hodina, vede Hana Ducho

V neděli 14/4 se koná v kostele koncert Radka Piskačová

Pasotrační pracovnice Pavla Queisnerová je od pondělka do středy na setkání pastoračních pracovnic v Merklíně. Služba v úředních hodinách na faře je zajištěna.

Seniorátní rodinná neděle se budeme konat v neděli 28.4. ve Džbánově.  Pozvánka je na nástěnce.

Stále je třeba uhradit předplatné na r. 2019 za Českého bratra – 350 Kč a Kostnické jiskry – 592 Kč.

            Od pátku 10. května do neděle 12. května pořádáme víkendový pobyt v Chotěboři. Zájemci pište se na připravený list vzadu na skle místnosti pro děti.

Cena za celý pobyt za dospělou osobu a dítě nad 12 let – 860 Kč a pro dítě od dvou do 12 let – 540 – Kč. Tato cena je s polovičním obědem z restaurace. Je zde uveden i ceník za pobyt i ceník jednotlivých služeb – noclehu, obědů a dalších jídel.

Včera se v Šumperku konal pohřeb s. Magdaleny Horké, hudebnice, skladatelky, církevní kantorky a zakladatelky evangelické konzervatoře v Kroměříži. S. Horká také se svým manželem pracovala na Evangelickém zpěvníku. S. Horká zemřela ve věku 96 let. Děkujeme za její práci a službu pro církev a církevní zpěv. Myslíme na zarmoucenou rodinu.

Po bohoslužbách jsme všichni zváni na faru na rozhovor při ke kávě a čaji.

Tento příspěvek napsal/a dne 08.04.2019 v rubrice Ohlášky.