Ohlášky 7.11.2021

                                

Čtení: Ž 147, 7-11Sbírka: 
Text:Sd 13,1-7Účast: 
Písně:606,1 607, Sv 56, Sv 125, Sv 24VP: 
KazatelHana Ducho 

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě dnešních bohoslužeb.

Na dnešek odpoledne je ve Slatiňanech připravena pro děti Dračí bojovka. Můžete se připojit k procházce podzimní přírodou, kterou zakončíme v restauraci Monako. Pro přihlášené je na faře připravený oběd.

Příští týden se uskuteční následující setkání:

-v úterý ve 14 hodin schůzka starší generace na faře, v 18 hodin biblická hodina v Horním Jelení

-ve středu v 18 hodin se sejde k řádné schůzi staršovstvo

-ve čtvrtek v 15,30  bohoslužby v Domově pro seniory na Dubině a v 18 hodin biblická hodina na faře, ke které je možné připojit se i online.

-v pátek v 15 hodin Réva, biblická hodina pro děti a v 16 hodin konfirmační příprava

V neděli 14.listopadu se uskuteční sborový den se synodním seniorem Danielem Ženatým. Po bohoslužbách zde v kostele bude pokračovat přednáškou, která bude prokládaná zpěvem mužského pěveckého sboru Novocantus z Nového Města na Moravě. Pro přihlášené se bude podávat na faře oběd – prosíme, přihlašujte se ještě dnes sborové asistentce, nebo na připravený papír vzadu v kostele.

19. prosince se tradičně uskuteční v našem kostele vánoční slavnost. Abychom ji mohli připravit, potřebujeme vědět, kolik z Vás se zúčastní připravovaného programu, hry. Prosíme, přihlašujte se vzadu v kostele na papír nebo sborové asistentce. Hrát můžou herci všeho věku.

Dnes  ve 14,30 se v Horní Čermné uskuteční slavnostní bohoslužby s ordinací nových kazatelek a kazatelů naší církve. Všichni jsme srdečně zvání.

Vzadu v kostele je možné objednat nástěnný kalendář s fotografiemi kostelů a modliteben naší církve, knihu Pro smrt uděláno a Denní čtení – Úvahy nad hesly Jednoty bratrské.

Na závěr roku vždy konáme sbírku na partnerský sbor v Lozicích a kmotrovství pro Jaroslavu Žuň. Své příspěvky můžete posílat na sborový účet s poznámkou pro koho jsou určené, nebo dávat do pokladničky vzadu v kostele. Děkujeme.

Všichni jsme zváni na faru na posezení u kávy a čaje.

Tento příspěvek napsal/a dne 10.11.2021 v rubrice Ohlášky.