Ohlášky – 6.5.2012

Čtení: Mt 11,25-30  |  Text: Sk 16,23-34  |  Písně: 161; 96; 207; 182; 697;673  |  Kazatel: Daniel Ženatý  |  Sbírka: 2.265,-  |Účast : 73/5

Dnešní sbírka je, jako každou první neděli v měsíci, určena na stavební fond našeho sboru.

 

V minulých dnech jsme na stavební fond obdrželi pravidelnými měsíčními platbami celkem 1.650,- Všem dárcům děkujeme.

 

V měsíci květnu tradičně probíhá sbírka darů na Jeronýmovu jednotu. Své dary můžeme odevzdávat do černé pokladničky vzadu v kostele.

Vyzvedněte si leták Jeronýmovy jednoty, kde najdete informace o využití darů.

 

Shromáždění v týdnu se budou konat jako obvykle.

Biblická hodina pro děti ve středu v 16.30 hodin.

Biblická hodina pro dospělé ve čtvrtek v 17 hodin.

Mládež se sejde v pátek v 18 hodin na faře.

Ve čtvrtek v 18.15 hodin bude řádná schůze staršovstva.

 

Příští neděli 13. května odpoledne se v našem sboru uskuteční 9. ročník Setkání pěveckých sborů chrudimského seniorátu. Začátek je v 15 hodin. Všichni jsme zváni, bude to moc pěkné!

Pro zpěváky a návštěvníky chceme jako hostitelé připravit pohoštění, donést pečivo, pomazánky, připravit chlebíčky, vařit čaj a kávu. Pohoštění budeme podávat na faře.

Počítá se s účastí 130 zpěváků. Prosíme vás o přinesení pečiva a pomazánek. Kdo můžete něco připravit, napište se, prosíme, vzadu na nástěnku. Pohoštění se bude chystat od 13,00 hodin na faře. kde se bude do 15,00 podávat .Po vystoupení se už se s dalším pohoštěním nepočítá, jen s pomocí při úklidu a mytí nádobí. Pečivo a pomazány můžete přinést v neděli do kostela nebo po 13- té hodině na faru. Děkujeme!

 

Setkání starší generace na faře se bude tentokrát konat až příští úterý 15. května.

 

Ve čtvrtek 17. května je svátek nanebevstoupení Ježíše Krista. Bohoslužby budou zde v kostele v 17.30 hodin.

 

V sobotu 26. května pojedeme na sborový výlet do Holic, Velin, Horního Jelení a Chocně. Zájezdu se mohou zúčastnit všichni, i rodiče s malými dětmi.

Podrobné informace jsou na nástěnce vzadu v kostele. Přihlašujte se a pište se vzadu na papír. Organizátoři se těší na vaši účast.

 

I v letošním roce se bude konat tradiční Podzimní pobyt seniorů v Chotěboři . Tentokrát se uskuteční od soboty 1. září do soboty 8. září. Podrobné informace i přihlášky si můžete vyzvednout vzadu v kostele.

 

Zpěváky a hudebníky našeho příležitostného pěveckého sboru prosím, aby přišli po bohoslužbách k harmoniu. Budeme pokračovat v nácviku písní.

 

Máme vyřídit ve sboru pozdravy od bratra Zezuly, který žije nyní u dcery v Znojmě. Na pardubický sbor s láskou vzpomíná.

 

Vítáme v našem shromáždění všechny hosty a zveme na rozhovor při kávě a čaji na faru a na zahradu.

Tento příspěvek napsal/a dne 06.05.2012 v rubrice Ohlášky.