Ohlášky – 6.11.2011

Čtení: Lk 14,15-24  |  Text: Ex 20,8-11  |  Písně: 161; 47; 638; 632; 542; 697; 489  |  Kazatel: Daniel Ženatý  |  Sbírka: 2.677,-  |  Účast: 83/3 

Dnešní sbírka je určena jako každou první neděli v měsíci na stavební fond našeho sboru.

 

Vítáme v našem sboru mládež ze sboru z Prahy –Jarova se sestrou Šárkou Grauovou.

Skupina mládeže přijela v pátek navečer, zúčastnila se sdružení mládeže, v sobotu dopoledne pomáhali při brigádě, odpoledne byli na výletě a dnes jsou s námi při bohoslužbách. Jsme rádi, že u nás mohli být. Přejeme dobrou cestu domů . Vyřiďte pozdravy od nás ve vašem jarovském sboru.

 

Děkujeme všem brigádníkům, kteří se zúčastnili sobotní brigády na úklid našich prostor. Zúčastnilo se celkem i s jarovskou mládeží asi 30 brigádníků. Udělalo se hodně práce.

 

Děkujeme za pečivo přinesené na posílení brigádníků

 

Po bohoslužbách se sejdou zde v kostele ti, kteří budou nacvičovat vánoční hru. Zájemci o hraní a ti, kteří jsou ochotni pomoct se zpěvem písniček v rámci divadla máte možnost se ještě přihlásit u Pavlíny Šíblové a Pavly Queisnerové.

 

Příležitostný pěvecký sbor bude také pod vedením Hany Benešové nacvičovat písně na první adventní neděli a vánoce. Po bohoslužbách se sejdeme u varhan.

 

Shromáždění v týdnu, děti, biblická a mládež budou jako obvykle.

 

V úterý 8. listopadu ve 14 hodin bude na faře setkání starší generace. Sestra Jarmila Kafková bude vyprávět o cestě do Izraele.

 

Rovněž v úterý od 17.00 jsme byli zváni na faru na večer deskových her. Bohužel hlavní organizátor Tomáš Voltr má zápal plic. Akce se ruší a uskuteční se v náhradním termínu.

 

Ve čtvrtek v 18.00 se sejde staršovstvo

 

V sobotu se bude konat v Chrudimi konvent našeho seniorátu. Za náš sbor se ho zúčastní bratr farář Ženatý, kurátorka Hana Capoušková a bratr Milan Chyba.

 

Blíží se Advent. I letos chceme konat adventní bazar. Během listopadu noste své výrobky do bazaru a odevzdejte je u Pavly Queisnerové. Je na nás všech,aby se i letos bazar podařil!

 

Prosíme, přihlašujte se na službu vaření kávy, 1. čtení při bohoslužbách a přípravu květin v kostele. Tyto prosby myslíme úplně vážně! Děkujeme.

 

Vítáme v našem kostele všechny hosty a zveme na kávu, čaj a rozhovor na faru.

 

Nyní prosím sestru kurátorku Hanu Capouškovou o předání pardubického perníku pro mládežníky z Jarova.

 

Tento příspěvek napsal/a dne 06.11.2011 v rubrice Ohlášky.