Ohlášky 4. 10. 2020

Čtení:  Sk 12,1-11 Sbírka:   
Text:  Sk 12,12-17 Účast:   
Písně:  618, 163, 627, 649 VP:   
Kazatel: Hana Ducho    

Děkujeme všem za přípravu dnešních bohoslužeb a za zprostředkování online přenosu.

Ode dneška budou všechny další bohoslužby také v přímém přenosu. Sledovat je můžete vždy na sborovém Facebooku nebo webových stránkách. Kdo byste potřeboval jakkoli pomoci, obraťte se na sborovou asistentku Janku Plchovou.

Děkujeme, že dodržujete všechna hygienická opatření. Od zítřka k nim nově přibyde i zákaz zpěvu. V dalších 2 týdnech tedy při bohoslužbách ani při žádných jiných setkáních nebudeme zpívat. V této situaci jsme se také rozhodli nevysluhovat večeři Páně na neděli Díkčinění. A na příští dvě neděle rušíme posezení u kávy a čaje na faře. – Pokusme se z těchto opatření neklesat na mysli a zbytečně nenaříkat, ale zachovejme si v srdci radost a naději, kterou nám Pán dává.

Dnešní sbírka je určena na stavební fond našeho sboru. Příští neděli bude sbírka celocírkevní, která je určena pro sociální a charitativní pomoc. Bližší informace jsou na nástěnce.

V týdnu se konají tato shromáždění:

  • ve středu biblická hodina v Horním Jelení
  • ve čtvrtek od 18 hodin biblická hodina pro dospělé s Hanou Ducho, k BH se nově budete moct připojit online
  • v pátek od 15 hodin Réva – biblická hodina pro děti

Příští neděli 11. října budeme slavit Díkčinění. Prosíme, přineste do kostela, co jste doma vypěstovali, sklidili nebo upekli ale i jakékoliv jiné trvanlivé potraviny. Dáme vše kolem stolu Páně – abychom měli na očích, za co děkujeme. Vše pak bude odneseno do Dětského centra Veská. Od tradičního promítání fotek ze sborových akcí upouštíme, promítání si vynahradíme jindy.

Vyhlašujeme sbírku na kmotrovství pro Jaroslavu Žuň, své dary, prosím, dávejte buď do domečku, proti dokladu Janě Plchové nebo posílejte na sborový účet. Děkujeme.

Po bohoslužbách jsme ještě dnes všichni zváni na faru k posezení při kávě nebo čaji. Pohoštění připravili Kučerovi.

Tento příspěvek napsal/a dne 06.10.2020 v rubrice Ohlášky.