Ohlášky 31.října 2021

1. čtení                    Gn 1,26-2,3

Text:Mk 2,23-28  Účast:
Písně:150, 118 , 167, 694, 485  VP:  
   
Kazatel:Martin Kocanda   

Děkujeme Martinu Kocandovi a  všem, kteří se podíleli na přípravě dnešních bohoslužeb.

Sbírka z dnešní neděle je dle pokynů Synodní rady určena na Jubilejní toleranční dar.

Příští týden se uskuteční následující setkání:

  • Ve středu maminky s dětmi v 9,30
  • Ve čtvrtek v 15 hodin bohoslužby v Domově pro seniory u Kostelíčka a v 18 hodin biblická hodina, ke které je možné připojit se i online. Biblickou povede b.f. Jiří Doležal
  • V pátek v 15 hodin Réva, biblická hodina pro děti a v 16 hodin konfirmační příprava

Příští  neděli 7.listopadu připravujeme rodinné bohoslužby, společný oběd na faře a po něm se přesuneme do Slatiňan. Pro děti je připravena Dračí bojovka, pro všechny procházka podzimní přírodou a vše zakončíme v restauraci Monako u něčeho dobrého. Na společný oběd je třeba se přihlásit u sborové asistentky do 1. listopadu.

V neděli 14.listopadu se uskuteční sborový den se synodním seniorem Danielem Ženatým. Po bohoslužbách zde v kostele bude pokračovat přednáškou, která bude prokládaná zpěvem mužského pěveckého sboru Novocantus z Nového Města na Moravě. Pro přihlášené se bude podávat na faře oběd – prosíme, přihlašujte se do 7.listopadu sborové asistence.

V neděli 7. listopadu ve 14,30 se v Horní Čermné uskuteční slavnostní bohoslužby s ordinací nových kazatelek a kazatelů naší církve. Všichni jsme srdečně zvání.

Vzadu v kostele je možné objednat nástěnný kalendář s fotografiemi kostelů a modliteben naší církve, knihu Pro smrt uděláno a Denní čtení – Úvahy nad hesly Jednoty bratrské.

Všichni jsme zváni na faru na posezení u kávy a čaje.

Tento příspěvek napsal/a dne 31.10.2021 v rubrice Ohlášky.