Ohlášky – 30.3.2014

Čtení: J 6,1-15  |  Text: J 6,8-11  |  Písně: 23, 308, 680, 258, 311, 658  |  Kazatel: František Plecháček  |  Sbírka:64/7  |  Účast:1.184,-

 

 

Po bohoslužbách budou mít svoji zkoušku zpěváci a hudebníci. Zkouška proběhne v kostele.

 

Dnes odpoledne od 17 hodin bude v kostele koncert. Na varhany bude hrát Radka Piskačová a zpívat bude Aneta Šilhánková.

 

Ve čtvrtek proběhla brigáda třicátníků na úpravě pískoviště na farské zahradě. Starý písek byl vybrán, pískoviště bude natřeno a bude přivezen nový písek, který se zakryje sítí proti kočkám.

Všem, kdo se brigády zúčastnili a nebo ještě zúčastníte, děkujeme.

 

V týdnu budou obvyklá shromáždění. Kromě nich připomínáme:

Ve čtvrtek v 15 hod. budou bohoslužby v Domově pro seniory u Kostelíčka a po večerní biblické hodině, v 19 hodin, bude mít svoji schůzku rukodělný kruh. Rukodělný kruh je otevřen pro všechny zájemce, rádi uvítáme nové účastníky.

 

V sobotu 5. dubna připravují učitelé nedělní školy v čele s Pavlou Queisnerovou odpolední pobyt pro děti s programem a přespáním na faře. Začátek je v 17 hodin, zvány jsou děti od 5- ti let

V neděli budou bohoslužby pro všechny malé i velké děti Boží.

 

Pokud víte o někom, kdo už nemůže přijít do shromáždění a měl by zájem o vysluhování sv. VP doma, dejte prosím vědět farářům našeho sboru.

 

Od pátku 4. července do neděle 6. července 2014 proběhne v polské Wrocławi Setkání křesťanů zemí střední Evropy pod heslem Svobodni v Kristu. Kdo by měl zájem jet, napište se na papír vzadu v kostele. Bližší informace jsou na barevných papírech.

 

V neděli 13. dubna po bohoslužbách bude schůzka účastníků zájezdu do Německa. Br. farář Ženatý nám předá potřebné informace.

V neděli 13. dubna budou v Horním Jelení bohoslužby ve 14 hodin a po nich se uskuteční beseda o plánovaných úpravách sborového domu v Horním Jelení. Budeme rádi, když se besedy zúčastní co nejvíce členů našeho sboru.

 

Tento víkend je bratr farář Ženatý v Německu. Navštíví také Genkingen, kde se bude s našimi hostiteli domlouvat na podrobném programu při našem zájezdu.

 

K tématu církevních restitucí: Na www stránkách naší církve je možné si přečíst úplné znění vyjádření expertní komise církví k požadavkům ČSSD a ANO na změnu restitučního zákona i námitky zmíněných stran.

 

Vítáme ve shromáždění všechny hosty a všichni, hosté i domácí, jsme zváni na faru na rozhovor při kávě a čaji.

Tento příspěvek napsal/a dne 30.03.2014 v rubrice Ohlášky.