Ohlášky – 30.10.2011

Čtení: Mt 7,15-23  |  Text: Ex 20,7  |  Písně: 158; 99; 215; 162; 624; 623  |  Kazatel: Daniel Ženatý  |  Sbírka: 2.370,-  |  Účast: 80/1  |

 

Sbírka minulou neděli určena pro sociální a charitativní účely naší církve činila v našem sboru 4.903,- Kč. Všem dárcům děkujeme.

 

Sbírka na stavební fond která proběhla na faře při sborovém dni vynesla 7.500,-

 

PO bohoslužbách bude na faře probíhat prodej FAIR TRADE kávy, čaje, čokolády.

 

Shromáždění v týdnu, děti, biblická a mládež budou jako obvykle.

 

Kromě toho se ve čtvrtek v 15.00 konají bohoslužby v Domově pro seniory u Kostelíčka. Poslouží bratr František Plecháček.

A rovněž ve čtvrtek v 19.00 hodin bude na faře rukodělný kruh.

 

Ekumenické modlitební setkání Světového dne modliteb se bude konat v pátek od 16 hodin na naší faře. Hostem bude bratr Antonín Forbelský, farář římskokatolické církve od sv. Bartoloměje v Pardubicích. Jste všichni zváni.

 

Na sobotu která je před námi, 5. listopadu, vyhlašujeme od 9.00 podzimní brigádu – vyčistíme okapy, na faře, na kostele, připravíme zahradu na zimu, v kostele je třeba umýt okna, odstranit prach z méně dostupných míst. V domě čp 669 je vyčistit zahradu a dvůr po stavebních úpravách. A když bude dost sil, můžeme snášet další věci z půdy do skříní v sále.

 

Prosíme přijďte, neváhejte, aby se všechno stihlo udělat. Vzadu v kostele se pište, kdo plánujete přijít – abychom připravili pro všechny dost jídla k obědu. Kdo nemůžete přijít, a chcete pomoci, budeme rádi za pečivo pro posilnění brigádníků.

 

V sobotu od 9ti hodin konat zkouška seniorátního pěveckého sboru v České Třebové.

 

Příští neděli 6. listopadu budeme mít bohoslužby pro děti i dospělé, a jako každou první neděli v měsíci i i sbírka na stavební fond

 

V úterý 8. listopadu ve 14 hodin bude na faře setkání starší generace. Sestra Jarmila Kafková bude vyprávět o cestě do Izraele.

 

A rovněž v úterý 8. listopadu od 17.00 zveme na faru na večer deskových her. Přijďte si hrát!

 

Blíží se Advent. I letos chceme konat adventní bazar. Během listopadu noste své výrobky do bazaru a odevzdejte je u Pavly Queisnerové. Je na nás všech,aby si letos bazar podařil!

 

Od příští neděle začneme nacvičovat vánoční divadlo. Zájemci o hraní a ti, kteří jsou ochotni pomoct se zpěvem písniček v rámci divadla hlaste se! Nejpozději do příští neděle. Hlásit se můžete vzadu v kostele na papír, nebo u Pavlíny Šíblové a Pavly Queisnerové.

 

Zpěváci pro nácvik adventní a vánoční písně se sejdou po bohoslužbách na faře u harmonia

 

Prosíme, nezapomeňte se přihlašovat na službu vaření kávy, 1. čtení a přípravu květin v kostele. Děkujeme.

 

Vítáme v našem kostele všechny hosty a zveme na kávu, čaj a rozhovor.

Tento příspěvek napsal/a dne 31.10.2011 v rubrice Ohlášky.