Ohlášky 3. 3. 2019

Čtení:   Sbírka:  
Text:   Účast:  
Písně:   VP:  
Kazate: Petr Chlápek    

Děkujeme bratru Petru Chlápkovi za jeho službu při bohoslužbách. Petr Chlápek byl farářem ve sboru ve Vrchlabí, nyní pracuje jako učitel na základní škole. Časem se plánuje vrátit do služby v církvi.

Dnešní sbírka je určena na stavební fond našeho sboru.

V měsíci březnu probíhá sbírka na fond Compaternitas na stavební spoření pro pět dětí zemřelého faráře Aleše Mosteckého. Dar můžete dát do pokladničky vzadu v kostele, nebo  proti dokladu,  nebo poslat na účet sboru.

Příští neděle 10. března  je 1. postní – bude vysluhována svatá večeře Páně.

V týdnu  nás čekají kromě obvyklých tato setkání:

ve středu v 9.30 se sejdou na faře maminky s dětmi

ve čtvrtek 7. března

– budou v 15 hodin bohoslužby v Domově pro seniory na Dubině

– a v 18 hodin biblická hodina, vede Hana Ducho

– Po biblické hodině v 19.10 bude mimořádná schůze staršovstva.

– První čtvrtek bývá rukodělný kruh – zda bude?

Je třeba uhradit předplatné na r. 2019 za Českého bratra – 350 Kč  a Kostnické jiskry – 592 Kč . K zakoupení jsou také publikace Na každý den a Kalendář na rok 2019, kniha modliteb Vždyť se mnou jsi ty, i brožura Zastav se na chvíli …

Vzadu je připraven k roznešení výroční sborový dopis. Prosíme ty z vás, kdo dopisy roznášíte, abyste si je vyzvedli. Děkujeme všem, kdo na sborovém dopise pracovali. Sdělujeme, že sborové shromáždění se bude konat 24. března 2019.

Vzadu na skle místnosti pro děti přihlašujte děti na letní tábor v Batelově u Horních Dubenek , který se bude konat od 9. do 18. srpna 2019.

Sbor v Hradišti nás zve na přednášku Marka Orko Váchy s názvem Chuť žít. Přednáška se koná příští sobotu 9.3. od 17 hodin v kostele.

Po skončení bohoslužeb jsme zváni, domácí i hosté, na rozhovor při kávě a čaji na faru.

Tento příspěvek napsal/a dne 04.03.2019 v rubrice Ohlášky.