Ohlášky 29. 7. 2018

Čtení: Sbírka:
Text: Účast:
Písně:
Kazatel: Jiří Doležal

Děkujeme bratru faráři Jiřímu Doležalovi za jeho službu při dnešních bohoslužbách.

Ve čtvrtek v 15 hodin budou bohoslužby v Domově pro seniory u Kostelíčka. V 18 hodin je možné přijít na setkání s názvem Otevřená fara pro všechny.

Dnes naposledy je možné přispět do sbírky pro Nadační fond Compaternitas. Tento fond podporuje rodiny kazatelů a kazatelek ČCE, kteří se ocitnou v nouzi. Rozhodl se podpořit studenta Tomáše Zbořila, který zůstal sám po smrti své babičky, farářky Jany Šimerové, zemřelé letos v březnu. Jeho maminka Johanna, rovněž farářka ČCE, zemřela již před dvanácti lety. Nadační fond z takto získaných peněz bude vyplácet Tomášovi menší pravidelnou částku na náklady spojené se studiem a bydlením. Prosíme Vás, přispějte podle svých možností buď vzadu do domečku, nebo na sborový účet a označte účel daru.

Jak jste si všimli, jsou nově natřeny dveře a okna kostela. Děkujeme všem, kdo se starali a podpořili v průběhu prázdnin tuto akci.

Všichni, domácí i hosté, jsme zváni na kávu a čaj na faře, dneska formou samoobsluhy. Kávu či čaj si sami připravíte, umyjete, utřete a uklidíte vámi použité nádobí. Klíč od fary vydá presbyterská služba – tedy já…

Tento příspěvek napsal/a dne 03.08.2018 v rubrice Ohlášky.