Ohlášky 28. 6. 2020

Čtení:  Židům 1, 1 – 4 Sbírka:   
Text:  1. Samuelova 3, 1 – 10 Účast:   
Písně:  150, 163, 681, 635, 677, 452 VP:   
Kazatel: František Plecháček    

Děkujeme Františku Plecháčkovi za jeho službu při dnešních bohoslužbách. Jsme rádi, že tu je opět s námi a vítáme i celou jeho rodinu.

V 11 hodin se konají bohoslužby v kazatelské stanici v Horním Jelení, kde bude sloužit Michal Branda.

S.F. Hana Ducho vede bohoslužby v Bukovce.

Včera zemřel ve věku 96 let pan Jaroslav Černý, člen našeho sboru. Posledních několik let žil v Domově pro seniory U Kostelíčka. Rozloučení se bude konat v příštím týdnu, termín Vám včas dáme vědět. Myslíme na zarmoucenou rodinu.

V příštím týdnu se budou konat bohoslužby U Kostelíčka od 15 hodin.

Na dětský tábor do Veselí potřebujeme tekutá mýdla v dávkovači, jednorázové ručníky, rukavice, roušky, pokud máte možnost sehnat tyto věci za výhodných podmínek, prosím, kontaktujte Tomáše Voltra nebo Janu Plchovou. Děkujeme

Můžete se přihlašovat na letní brigádu mládeže, která se bude konat od 19. do 24. července ve Sloupnici a na Podzimní pobyt pro seniory v Chotěboři, který se uskuteční ve dnech 29. 8. – 5. 9. Bližší informace visí na nástěnce.  

Vzadu v kostele si můžete prohlédnout Pracovní list, který pojednává o klíčových historických událostech 17. století. Pokud byste měli o něj zájem, kontaktujte sborovou asistentku. 

S.f. Hana Ducho má od 29.6. do 12. 7. dovolenou. V případě potřeby ji zastoupí Dušan Ehmig a v dalším týdnu František Plecháček.

Sborová asistentka má dovolenou od 5. do 10. července. V tuto dobu bude sborová kancelář zavřená.

Rozpis dovolených, zástupů a úředních hodin ve sborové kanceláři o prázdninách si můžete přečíst vzadu na nástěnce a při odcházení si můžete vzít lístečky s informacemi sebou.

Po bohoslužbách jsme všichni zváni na faru k posezení při kávě nebo čaji.

Tento příspěvek napsal/a dne 30.06.2020 v rubrice Ohlášky.