Ohlášky 26. 9. 2021

Čtení: Numeri 13,1-2, 21-32Sbírka: 
Text:Numeri 14,1-8Účast: 
Písně:429,33,673,Svítá 388, 253VP: 
KazatelHana Ducho 

Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě dnešních bohoslužeb.

Dnes po bohoslužbách v 10:05 proběhne zde v kostele debata o přestavbě budovy v Hronovické ulici. Přijďte se seznámit s návrhem staršovstva, jak změnit zázemí našeho sboru a vytvořit nové, bezbariérové a otevřené sborové prostory. Využijte tuto debatu pro vaše dotazy, připomínky, názory. Debata bude probíhat v kostele. Můžete se ji však zúčastnit i přes on-line konferenci v programu Microsoft Teams, odkaz pro připojení byl zaslán emailem. Debata bude také streamována na YouTube kanále našeho sboru obdobně jako tyto bohoslužby. Pokud budete připojeni online a budete chtít položit dotaz nebo sdělit Váš názor, použijte funkci chatu v programu Microsoft Teams nebo pošlete SMS sestře farářce Haně Ducho na její telefon.

Před debatou se zde v kostele bude podávat káva, čaj a drobné občerstvení.

Bohoslužby v Horním Jelení se dnes výjimečně konají až ve 14 hodin.

Vzadu v kostele jsou k dispozici hospodářské výsledky a rozpočet na rok 2021.

V příštím týdnu se konají tato setkáni:

– ve středu v 9,30 na faře maminky s dětmi

-ve čtvrtek od 15,30 bohoslužby v Domově pro seniory na Dubině

a od 18 hodin biblická hodina na faře.  K této biblické se můžete připojit i online

-v pátek v 15 hodin Réva, biblická hodina pro děti a v 16:00 Konfirmační příprava

V neděli 3.10. připravujeme rodinné bohoslužby pro děti i dospělé.

V neděli 10. října budeme slavit Díkčinění. Prosíme, přineste do kostela, co jste doma vypěstovali, sklidili nebo upekli, ale i jakékoliv jiné trvanlivé potraviny. Dáme vše kolem stolu Páně – abychom měli na očích, za co děkujeme. Vše pak bude odneseno do azylového domu pro muže. Děkujeme. Při neděli Díkčinění bude vykonána celocírkevní sbírka pro sociální a charitativní pomoc. Své příspěvky můžete zasílat i na sborový účet.

FS ČCE v Bučině zve na seniorátní setkání nad Biblí, které se uskuteční příští sobotu 2. října od 10:00 ve sborovém sále fary v Bučině. Tématem setkání bude Přístup ke knize Genesis 2. Více informaci najdete v kostele na nástěnce.

Prosíme diváky, kteří sledují naše bohoslužby online, aby nám dali zpětnou vazbu, zda jim vyhovuje, že jsou texty písní zobrazeny na obrazovce. Potřebujeme znát váš názor pro další práci na přenosu. Děkujeme.

Tento příspěvek napsal/a dne 29.09.2021 v rubrice Ohlášky.