Ohlášky 25. 4. 2021

Čtení:  J 16,16-23 Sbírka:    
Text: 1Pt 2,11-20 Účast:    
Písně:  667, 373, 632, 550 VP:    
Kazatel: Hana Ducho     

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě dnešních bohoslužeb. 

V 11 hodin se konají bohoslužby v kazatelské stanici v Horním Jelení. 

V sobotu se na farní zahradě konala brigáda na úpravu a zpevnění terénu pod houpačkou. Děkujeme hospodářské komisi a všem dalším za dobře odvedenou práci.   

V týdnu se konají tato online setkání: 

  • Ve čtvrtek se konají od 18 hodin další ekumenické bohoslužby s názvem Potkáváme se. Tentokrát budou vysílány z kostela sv. Bartoloměje, hostem bude paní učitelka ze základní školy a kázat bude s. f. Hana Ducho. Biblická hodina se tento čtvrtek konat nebude.  
  • V pátek od 15 hodin Réva 
  • Příští neděli budou rodinné bohoslužby s kázáním pro děti 

Připravujeme letní stanový tábor pro děti od 1. do 10. 8. v Horních Dubenkách. Tábor je určen pro děti od 7 do 15 let. Děti můžete přihlašovat na papír vzadu v kostele nebo u sborové asistentky. Věříme, že se nám tábor podaří uskutečnit. 

Koncem tohoto roku bude vydán nový evangelický zpěvník, který si nyní můžete předobjednat za zvýhodněnou cenu 490 Kč a varhanní chorálník obsahující doprovody ke všem písním za 400 Kč. Kdo byste měli zájem o zpěvník nebo chorálník, napište se vzadu v kostele na papír nebo kontaktujte sborovou asistentku.  

V úterý jsme předali sbírku dobrot pro zdravotníky na covidových odděleních v pardubické nemocnici. Sbírka, vykonaná napříč ekumenou, vynesla 17 tisíc korun. Děkujeme všem, kdo se ke sbírce připojili.  

Tento příspěvek napsal/a dne 28.04.2021 v rubrice Ohlášky.