Ohlášky – 24.7.2016

Čtení: 2 P 1,16-21 | Text: Mk 4,21-25 | Písně: 161, 98, 680, 420, 684, 452 | Kazatel: František Plecháček | Sbírka: 1 120,- | Účast: 49

Dnes v 10.45 budou bohoslužby v Horním Jelení.

Děkujeme všem, kteří jste se přihlásili na nedělní služby o prázdninách. A prosíme, ještě stále je možné se zapisovat na službu 1. čtení.

Sborová kancelář je po dobu prázdnin otevřena vždy ve středu od 9 do 11 hodin.

Sestra Pavlíková utrpěla úraz – zlomeninu krčku – a je od pondělí v pardubické nemocnici na ortopedii. Je po operaci, už se cítí lépe a všechny vás pozdravuje.

V uplynulých dnech proběhla další fáze rekonstrukce bytu na faře – přebroušení parket. Děkujeme bratru Vlastimilu Janouchovi, který má rekonstrukci na starosti.

Evangelické středisko Chotěboř prosí o pomoc. Naléhavě shání na některé prázdninové termíny kuchařku nebo kuchaře a hospodářku. Pokud byste věděli o někom, koho by mohla tahle nabídka zajímat, prosíme, dejte mu vědět. Podrobnější informace jsou na nástěnce.

Jedna zvláštní nabídka: vzadu v kostele si můžete zakoupit CD Barvy baroka, které obsahuje klenoty barokní hudby. CD nahráli: Hana Medková, Václav Uhlíř a Karel Houdek. Cena 1 ks je 150,- Kč. Obnos vhoďte do krabičky, která je u CD.

Chceme vás upozornit na koncert hudebního seskupení Michal Hromek Consort, který se bude konat na Kunětické hoře 3. srpna od 19 hod. Zazní písně na verše moderních českých básníků.

Vítáme mezi námi hosty a po skončení bohoslužeb jsme všichni zváni na rozhovor při kávě a čaji na faru a farskou zahradu.

Tento příspěvek napsal/a dne 24.07.2016 v rubrice Ohlášky.