Ohlášky – 23.3.2014

Čtení: L 9,57-62  |  Text: Ž 117  |  Písně: 320; 138; 650; 482; 67,3  |  Kazatel: Daniel Ženatý  |  Sbírka: 2957,-  |  Účast: 96/8

 

10 minut po skončení bohoslužeb se bude konat výroční sborové shromáždění.

Účastnit se ho mohou všichni přítomní. Ti, kdo nejsou členy sboru, však nemohou hlasovat.

Vás, členy sboru, kteří zde zůstanete, prosím, abyste se zapsali do seznamu hlasovných členů sboru, pokud jste tak už neučinili. O přestávce si můžete vzít kávu a čaj, které se budou podávat zde v kostele.

 

Pokud víte o někom, kdo už nemůže přijít do shromáždění, a měl by zájem o vysluhování sv. VP doma, dejte prosím vědět farářům našeho sboru.

 

Sbírka na pomoc Ukrajině vynesla v našem sboru 8377 Kč. Sbírku administruje Středisko humanitární a rozvojové pomoci Diakonie a spolupracuje s luterským sborem Svaté Kateřiny, který sídlí v centru Kyjeva.

 

Dnes večer v 19.30 se koná na faře schůzka střední generace.

 

Děkujeme všem vám, kteří jste se v úterý a v sobotu zúčastnili brigád na demontáž starých kuchyňských linek v domě 669.

 

V týdnu budou obvyklá shromáždění. Kromě nich připomínáme:

v úterý ve 14 hodin bude odpolední biblická hodina

a ve čtvrtek v 15 hod. budou bohoslužby v Domově pro seniory na Dubině.

Páteční mládež bude vysílán živě přes internet v rámci Mládež on-line.

 

Ve čtvrtek v 19.30 bude v našem kostele koncert skupiny Oboroh. Zaznějí pašijové písně a žalmy. Doporučené vstupné bude 100 Kč. Všichni jsme zváni, přijďte a vezměte své známé.

 

V sobotu 29. března 2014 v 10 hodin bude na faře seminář společnosti Veritas. Přednáška bude na téma „Náboženské bouře na Vysokomýtsku ve dvacátých letech dvacátého století“. Přednášet bude Mgr.Jiří Plhák, farář CČSH z Vysokého Mýta. Všichni zájemci o historii jsou srdečně zváni.

 

A v neděli 30. března od 17 hodin bude varhanní koncert Radky Piskačové, doplněný solovým zpěvem A…S. Šilhánkové.

 

Od pátku 4. července do neděle 6. července 2014 proběhne v polské Wrocławi Setkání křesťanů zemí střední Evropy pod heslem Svobodni v Kristu. Pojeďte, využijte. Asi pojedeme auty. Kdo by měl zájem jet, napište se na papír, snad se pak do aut rozdělíme.

 

Prosíme, abyste se psali na služby 1. čtení při bohoslužbách, přípravy květin na stůl Páně a vaření kávy a čaje na faře po bohoslužbách.

 

Je možné sehnat DVD Zapadlí evangelíci. Kdo máte zájem, přihlaste se u sestry Daniely Ženaté.

Tento příspěvek napsal/a dne 23.03.2014 v rubrice Ohlášky.