Ohlášky – 22.4.2012

Čtení: Lk 15, 11-32  |  Text: Mt 20,1-16  |  Písně: 549, 96, 171, 582, 699, 618  |  Kazatel: Martin Kocanda  |  Sbírka: 2.287,-  |  Účast: 75

 

Děkujeme bratru Martinu Kocandovi za jeho službu Slovem. Bratr Kocanda bude mít bohoslužby i v kazatelské stanici v Horním Jelení v 10.15 hod.

 

Bratr farář Daniel Ženatý má do 3. května dovolenou. V nutném případě pohřbu jej zastoupí bratr senior Miloš Hübner z Trnávky.

 

Mládež je tento víkend na setkání mládeže chrudimského a královéhradeckého seniorátu v Třebechovicích pod Orebem.

 

Dnes večer v 19.30 hod. bude mít setkání střední generace. O svém životě a svých rozhodováních budou vyprávět manželé Petra a Petr Bártovi.

 

V úterý 24. dubna ve 14 hod. bude na faře Kavárnička.

 

V týdnu budou shromáždění jako obvykle:

 

Biblická hodina pro děti ve středu v 16.30 hodin.

Biblická hodina pro dospělé bude ve čtvrtek v 17 hodin.

Mládež se sejde v pátek v 18 hodin na faře.

 

26. května budeme pořádat sborový výlet, který organizuje sestra Kabelová. Tentokrát to bude po blízkém okolí – v Holicích navštívíme nově zrekonstruované Muzeum Emila Holuba a podíváme se do naší modlitebny, dále si prohlédneme dřevěný kostel ve Velinách. Zastavíme se v naší kazatelské stanici v Horním Jelení, kde by byl oběd z vlastních zdrojů a pak bychom se zajeli podívat do sboru v Chocni.

Kdo budete mít zájem se tohoto zájezdu zúčastnit, prosím, abyste se napsali na papír vzadu v kostele.

 

Zpěváky a hudebníky našeho příležitostného pěveckého sboru prosíme, aby po bohoslužbách přišli na faru k harmoniu, budeme pokračovat v nácviku písní na setkání pěveckých sborů.

 

Vítáme v našem shromáždění všechny hosty a zveme na rozhovor při kávě a čaji na faru.

Dnes je možné si na faře zakoupit výrobky Fair Trade.

 

 

Tento příspěvek napsal/a dne 22.04.2012 v rubrice Ohlášky.