Ohlášky 21. 7. 2019

Čtení: Ez.13, 10-12   Sbírka:  
Text:   Účast:  
Písně:   VP:  
Kazatel: Kristýna Sobotková  

Děkujeme sestře Kristýně Sobotkové za její dnešní službu slovem.

Naše sestra farářka Hana Ducho čerpá dovolenou. V nutných případech ji zastupuje František Plecháček z Bukovky.

Kdo jste si objednali společnou fotografii z 90tin br. far. Doležala, můžete si ji vyzvednout u Hany Capouškové. Fotografie stojí 50 Kč. Případní další zájemci se mohou přihlásit u Pavla Capouška. 

Ve čtvrtek 25.7. od 18 hodin jste zváni na biblickou hodinu na faře, vykládat Písmo svaté bude br. f. Jiří Doležal.

Stále je možné se přihlásit na podzimní pobyt pro seniory v Chotěboři. Koná se od soboty 31. srpna do soboty 7. září 2019. Ještě jsou volná místa. Přihlášky přijímá a informace předá Hana Capoušková.

Nyní mi dovolte poněkud podrobnější informaci o službě Senior taxi. Jak mnozí víte, služba je určena pro všechny klienty, tedy i mimopardubické, nad 70 let k přepravě po území statutárního města Pardubic. Nově, od počátku července tohoto roku, je možno ji využít k přepravě do kostela a zpět. Kromě toho rovněž do nemocnice, lékárny, k lékaři, na úřady, pobočky České pošty, hřbitovy. Dále též za kulturou do Východočeského divadla, Komorní filharmonie, Pardubický zámek, kulturní domy, domovy pro seniory u kostelíčka a na Dubině a na další místa. Podrobnější informace, jakož i objednávka služby, je možná na telefonním čísle 770 149 149. Cena za jízdu jedním směrem je 25 Kč, zbytek doplácí město.

Hledáme zdravotníka a pomocnou sílu do kuchyně na Letní tábor pro děti u Horních Dubenek v termínu od 9. do 18. srpna. Podrobné informace poskytne Tomáš Voltr.

Po bohoslužbách jsme všichni zváni k posezení u kávy nebo čaje na faře a farní zahradě.

Tento příspěvek napsal/a dne 27.07.2019 v rubrice Ohlášky.