Ohlášky 21. 6. 2020

Čtení:  Lk 15, 11 – 24 Sbírka:   
Text:  Lk 15, 20 Účast:   
Písně:  150, 406, 678, 694, 627, 636 VP:   
Kazatel: Hana Ducho    

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě dnešních bohoslužeb.

Sbírka solidarity sborů minulou neděli vynesla 6015 Kč. Děkujeme

Ve čtvrtek se na farní zahradě konala Zahradní slavnost na ukončení školního roku. Bylo to příjemné setkání, sešlo se nás hodně. Děkujeme Pavlíně a Filipu Junovým a všem dalším za přípravu celé akce.

V týdnu se konají tato setkání:

– ve čtvrtek od 15:30 hodin bohoslužby v Domově pro seniory na Dubině

– konfirmační příprava a bilbická hodina pro děti po domluvě s rodiči

Příští neděli 28.6. bude pokřtěn Kryštof Krátký. Bohoslužby povede a křest vykoná b.f. František Plecháček. S.f. Hana Ducho bude výměnou vést bohoslužby v Bukovce.

Na dětský tábor do Veselí potřebujeme dezinfekční přípravky na ruce, tekutá mýdla v dávkovači, jednorázové ručníky, rukavice, roušky, pokud máte možnost sehnat tyto věci za výhodných podmínek, prosím, kontaktujte Tomáše Voltra nebo Janu Plchovou. Děkujeme

Dostali jsme pozvánky na Hudební odpoledne, které se uskuteční v neděli 28. června od 15:15 hodin ve Zlíně a na letní brigádu mládeže, která se bude konat od 19. do 24. července ve Sloupnici. Bližší informace jsou na nástěnce.

Také je možné se přihlašovat na Podzimní pobyt pro seniory v Chotěboři. Pobyt se uskuteční ve dnech 29. 8. – 5. 9. Bližší informace visí na nástěnce, uzávěrka přihlášek je 15. července.

Vzadu v kostele si můžete prohlédnout Pracovní list, který pojednává o klíčových historických událostech 17. století. Pokud byste měli o něj zájem, kontaktujte sborovou asistentku. 

Po bohoslužbách jsme všichni zváni na faru k posezení při kávě nebo čaji.

Přivítání Anny Jáchimové ve sboru.

Tento příspěvek napsal/a dne 23.06.2020 v rubrice Ohlášky.