Ohlášky – 21.4.2013

Čtení: Iz 66,5-14  |  Text: J 16,16-23a  |  Písně: 406, 42, 631, 360, 421, 334  |  Kazatel: František Plecháček  |  Sbírka:  |  Účast:  |

 

Bratr farář Ženatý dnes káže ve sboru v Nosislavi a odpoledne se účastní akce Diakonie a místního sboru – slavnostního položení základního kamene Chráněného bydlení.

Zpěváky a hudebníky prosím, aby se zdrželi v kostele ke krátké zkoušce před vystoupením na 10. ročníku Setkání pěveckých sborů našeho seniorátu v Hradišti. Začátek je v 15 hodin. Přijeďte se do Hradiště podívat, zúčastní se 9 pěveckých sborů z našeho seniorátu a 1 z Hradeckého seniorátu. Děkuji Haně Benešové, která je organizátorkou a duší tohoto setkání za to, že připravila i náš pardubický příležitostný pěvecký sbor na toto vystoupení.

 

Shromáždění v týdnu se budou konat jako obvykle. Mimořádně se tento čtvrtek v 9.30 hodin sejdou maminky s dětmi. V 15 hodin budou bohoslužby v Domově pro seniory na Dubině.

 

Od pátku 26. do neděle 28. dubna se bude v našem sboru konat Sjezd mládeže Chrudimského a Hradeckého seniorátu. Obracíme se na vás s prosbou o donesení pečiva. Kdo budete moci něco upéct a donést na faru,můžete tak učinit během pátku i soboty. Děkujeme.

Odbor pro práci s dětmi našeho seniorátu připravuje Seniortání den rodiny, který se bude konat v sobotu 25. května v Čáslavi od 9,30 hodin. Je připraven zajímavý program pro všechny generace. Hostem bude náš církevní kantor Ladoslav Moravetz.

 

 I v letošním roce připravujeme Podzimní pobyt pro seniory v Chotěboři. Bude probíhat od soboty 31. srpna do soboty 7. září. Obracím se na Vás, kdo jste tam ještě nebyli: pojeďte, neobávejte se, můžete strávit krásný týden v pěkném prostředí a ve společenství s ostatními. Pozvánku s instrukcemi si můžete vzít vzadu v kostele.

 

Obdrželi jsme také pozvánku na koncert skupiny Keep Smiling Gospel z Orlové, který se bude konat v neděli 5. května od 17:00 v prostorách Husova sboru v Pardubicích. Plakátek je na nástěnce.

 

Vítáme ve shromáždění všechny hosty a zveme na rozhovor při kávě a čaji na faru.

 

Tento příspěvek napsal/a dne 21.04.2013 v rubrice Ohlášky.