Ohlášky 2. 5. 2021

Čtení:  Ex 14, 15-31 Sbírka:    
Text: Sk 8,26-40 Účast:    
Písně:  665, Sv 23, Sv 119, 686 VP:    
Kazatel: Hana Ducho     

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě dnešních bohoslužeb. 

Dnešní sbírka je určena na stavební fond našeho sboru. 

V týdnu se konají tato online setkání: 

  • Ve čtvrtek od 18 hodin biblická hodina  
  • V pátek od 15 hodin Réva 

Od pondělí se změnila opatření ohledně pořádání bohoslužeb. Největší změna se týká zákazu hromadného zpěvu a zrušení omezení kapacity. Počet účastníků bohoslužeb je nyní dán pouze dvoumetrovými rozestupy (netýká se příslušníků jedné domácnosti). Abychom měli přehled, kolik se nás sejde, prosíme hlaste se i nadále přes formulář na našich stránkách nebo formou sms u sborové asistentky. Děkujeme. Živé přenosy bohoslužeb budou i nadále pokračovat.  

Připravili jsme pro vás informační webové stránky o plánovaném projektu přestavby domu za kostelem v Hronovické ulici. Webové stránky naleznete na internetové adrese www.agape-pardubice.info.  Odkaz pošleme také mailem. Stránky se budou dále průběžně doplňovat. Budeme rádi za Vaše souhlasné i nesouhlasné připomínky a podněty k návrhu.  

Celý projekt bychom vám rádi detailně představili během prezentace a společné diskuze zhruba za 2 týdny. Termín ještě upřesníme.  

Připravujeme letní stanový tábor pro děti od 1. do 10. 8. v Horních Dubenkách. Tábor je určen pro děti od 7 do 15 let. Děti můžete přihlašovat na papír vzadu v kostele nebo u sborové asistentky. Věříme, že se nám tábor podaří uskutečnit. 

Koncem tohoto roku bude vydán nový evangelický zpěvník, který si nyní můžete předobjednat za zvýhodněnou cenu 490 Kč a varhanní chorálník obsahující doprovody ke všem písním za 400 Kč. Kdo byste měli zájem o zpěvník nebo chorálník, napište se vzadu v kostele na papír nebo kontaktujte sborovou asistentku.  

Tento příspěvek napsal/a dne 06.05.2021 v rubrice Ohlášky.