Ohlášky 19. 9. 2021

Čtení: 1.Královská 17,17-24Sbírka: 
Text:Lukáš 7,11-14Účast: 
Písně:429, 67,438,643,176VP: 
Kazatel:Hana Ducho 

Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě dnešních bohoslužeb.

V příštím týdnu se konají tato setkáni:

-v úterý ve 14 hodin odpolední biblická hodina, která je výjimečně o týden dřív z důvodu státního svátku

-ve čtvrtek od 15hodin bohoslužby v Domově pro seniory u Kostelíčka

a od 18 hodin biblická hodina na faře.  K této biblické se můžete připojit i online

-v pátek v 15 hodin Réva, biblická hodina pro děti

Včera se zde v kostele konala svatba Evy Markové a Filipa Vanči. Přejeme novomanželům na jejich společnou cestu hodně lásky, radosti a Božího požehnání.

V neděli 26.9. po bohoslužbách proběhne debata o rekonstrukci budovy v Hronovické ulici. Přijďte se seznámit s návrhem, jak změnit k lepšímu naše sborové budovy. Využijte tuto debatu pro vaše dotazy, připomínky, názory.

Po dlouhé době se dnes opět konala nedělní škola pro děti. Máme z toho radost. Máme nový tým učitelů ŇŠ. Sestry Zuzka Capoušková a Pavla Pospíšilová se rozhodly už dále neučit. Ale máme nové učitele: Honzu Zemena a Martina Kavičku. Zuzce a Pavle děkujeme za jejich práci s dětmi. Honzovi a Martinovi přejeme hodně radosti a dobrých nápadů.

Dostali jsme pozvánku na sborové odpoledne, které se bude konat dnes ve sboru v Bučině. Podrobnosti jsou na nástěnce vzadu v kostele.

Prosíme diváky, kteří sledují naše bohoslužby online, aby nám dali zpětnou vazbu, zda jim vyhovuje, že jsou texty písní zobrazeny na obrazovce. Potřebujeme znát váš názor pro další práci na přenosu. Děkujeme.

Tento příspěvek napsal/a dne 29.09.2021 v rubrice Ohlášky.