Ohlášky – 17.3.2013

Čtení: Mk 10,32-45  |  Text: Mk 10,42-45  |  Písně: 33, 315, 673, 327, 477, 489  |  Kazatel: František Plecháček  |  Sbírka: 2.428,-  |  Účast: 104/4 

 

10 minut po skončení bohoslužeb se bude konat výroční sborové shromáždění.

Účastnit se ho mohou všichni přítomní, ti, kdo nejsou členy sboru, však nemohou hlasovat.

Vás, členy sboru, kteří zde zůstanete, prosím, abyste se zapsali do seznamu hlasovných členů sboru.

 

Odpoledne v 17 hodin bude zde v kostele představení Oskar a růžová paní, v němž účinkují herci Klicperova divadla Martina Eliášová a Jan Sklenář. Je to příběh podle knihy belgického spisovatele Schmitta o přátelství mezi těžce nemocným chlapcem a jeho ošetřovatelkou…Přijďte, pozvěte své známé! Doporučené vstupné bude 100,- Kč.

 

V týdnu se budou pravidelná shromáždění konat jako obvykle.

 

Ve čtvrtek v 9.30 hodin budou mít na faře svoje setkání maminky s dětmi a v  15 hodin jsou bohoslužby v Domově pro seniory u Kostelíčka, kázat bude br. Lanc z Církve adventistů sedmého dne.

 

Příští neděli 24. března odpoledne v 17 hodin bude zde v kostele pořad hudby a slova Pašijová zastavení, zpívat bude skupina Cantica z Kutné Hory a číst biblické texty bude Alfréd Strejček. Všichni jsme zváni .

 

Protože se příští neděli koná v našem kostele tato akce, rozhodli jsme se večerní setkání střední generace odložit na duben.

 

Sborová sestra děkuje Adamu Francovi, Jiřímu Häuszlerovi, Vlastimilu Janouchovi a Pavlu Queisnerovi za úpravu a smontování skříní v místnosti vzadu v kostele. Můžete se podívat také, skříně budou ještě doplněny dvířky.

 

Připomínáme sbírku Diakonie na Etiopii – vzadu si můžete vzít tyto letáky s potřebnými informacemi.

 

Vítáme ve shromáždění všechny hosty. Káva a čaj se bude podávat zde v kostele.

Tento příspěvek napsal/a dne 17.03.2013 v rubrice Ohlášky.