Ohlášky 15. 11. 2020

Čtení: Mk 4, 1 – 9Sbírka:  
Text:1Kor 13, 1 – 7, 13Účast:  
Písně: 638, 631, Sv 189, 579VP:  
Kazatel:Hana Ducho  

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě dnešních bohoslužeb.

V týdnu se konají tato online setkání:

  • ve čtvrtek od 18 hodin biblická hodina
  • v pátek od 15 hodin Réva

Vyšel Evangelický kalendář a Na každý den na rok 2021, cena 145 Kč a nástěnný kalendář ČCE z fotografiemi sborů – cena 59 Kč, pokud byste měli o publikace zájem, kontaktujte sborovou asistentku.

Stále se snažíme vylepšovat přímý přenos bohoslužeb. Proto bychom Vás chtěli poprosit o zpětnou vazbu. Pokud se Vám něco nelíbí nebo naopak líbí, napište nám, prosím. Každá připomínka je pro nás důležitá.

Ve středu se konala řádná schůze staršovstva

Z hospodářských záležitostí byla pozornost věnována plánované výměně oken na faře. Pokračovali jsme v diskuzi nad konceptem přestavby Hronovické.

Dále hledáme vhodný grant na spolufinancování nového ozvučení našeho kostela.

Naše sborová asistentka Janka Plchová bude od příštího týdne pracovat na zkrácený úvazek v jedné firmě. Nadále však pokračuje ve své práci zde ve sboru.

Z tohoto důvodu pozměňujeme oficiální úřední hodiny na faře. A sice takto: úřední hodiny budou vždy ve středu a v pátek od 8 do 11 hodin. Ve středu bude v kanceláři s.f. Hana Ducho, v pátek SA Jana Plchová. Samozřejmě jsou obě pro Vás k dispozici i mimo uvedené úřední hodiny. Stačí se telefonicky domluvit. Přejeme Jance, aby se jí v druhé práci líbilo a abychom i nadále mohli dobře spolupracovat.

Tento příspěvek napsal/a dne 15.11.2020 v rubrice Ohlášky.