Ohlášky – 14.8.2016

Čtení: Ž 65,1-9 | Text: Mk 4,35-41 | Písně: 177, 46, 631, 200, 198, 250 | Kazatel: František Plecháček | Sbírka: 1 232,- | Účast: 55/8

Dnes v 10:45 budou také bohoslužby v Horním Jelení.

Příští neděli zde poslouží bratr farář Dalibor Antalík z Bukovky. Bratr farář Plecháček bude kázat v Bukovce.

Dnes končí letní tábor pro děti. Táborový farář Martin Kocanda nejdříve slouží v Horních Dubenkách a pak se budou konat bohoslužby přímo v táboře. Myslíme na naše táborníky a přejeme všem bezpečný návrat domů.

Ve čtvrtek od 15 hod budou bohoslužby v Domově pro seniory U Kostelíčka.

V sobotu 20. srpna ve 12 hod se zde v kostele koná svatba Hany Benešové a Paula Hoffrogge. Všichni jste srdečně zváni do tohoto slavnostního shromáždění. Svatební oznámení naleznete vzadu na nástěnce.

Sborová kancelář je po dobu prázdnin otevřena vždy ve středu od 9 do 11 hodin.

Vyřizujeme pozdrav od sestry Jelínkové, kterou br. farář Plecháček v týdnu navštívil. Pozdravujeme také od sestry Pavlíkové, která je v nemocnici na geriatrii. Obě sestry budou vděčné za případnou návštěvu.

Diakonie nás vyzývá k podpoře veřejné sbírky na pomoc izraelským manželům, kteří se ocitli v bezvýchodné životní situaci. Podrobnosti naleznete na nástěnce. Je možné si vzít číslo účtu, na který můžete zaslat dar.

Doporučujeme vaší pozornosti také prosbu o účast na sbírce ze sboru v Chotiněvsi. Podrobnosti rovněž najdete na nástěnce.

Ústřední církevní kancelář vypisuje výběrové řízení na pozici fundreiser/ka a administrátor/ka projektů, s nástupem od 1. 10. 2016. Přihlášky se přijímají do 31. 8. 2016.  Podrobné informace jsou na webových stránkách naší církve i na nástěnce.

Příští neděli bude opět možnost za 150,- Kč zakoupit CD Barvy baroka.

Vítáme mezi námi hosty a po skončení bohoslužeb jsme všichni zváni na rozhovor při kávě a čaji na faru a farskou zahradu. A podávat se budou také svatební koláčky – zve nás rodina Benešových. Děkujeme!

Tento příspěvek napsal/a dne 16.08.2016 v rubrice Ohlášky.