Ohlášky 14. 7. 2019

Čtení: Gen 32,23-32 Sbírka:  
Text: Mk 7,24-30 Účast:  
Písně: 429, 27, 433, 693, 686, 649 VP:  
Kazatel: Hana Ducho    

Dnes v 11 hodin se konají bohoslužby v kazatelské stanici v Horním Jelení.

S. farářka Hana Ducho má od zítřka do 28. července dovolenou. V případě pohřbu ji zastupuje b.f. František Plecháček z Bukovky. Kontakt najdete na nástěnce.

Od zítřka nastupuje na poloviční úvazek jako sborová asistentka paní Jana Plchová. Máme z toho radost a přejeme Janě hodně sil a trpělivosti do této služby. A my všichni se budeme snažit jí být oporou.

Ve čtvrtek 18.7. od 18 hodin jste zváni na biblickou hodinu na faře, vykládat Písmo svaté bude br. f. Jiří Doležal.

Ve dnech 14.-17. července proběhne letní seniorátní brigáda mládeže v Bukovce. Téma doprovodného programu zní „Boží království“. Jako hosté promluví Ondřej Doule, Joel a Pavel Rumlovi. Pozvánka visí na nástěnce.

Na nástěnce je také tabulka služeb při bohoslužbách o prázdninách. Prosíme, napište se na službu 1. čtení, donesení květin na stůl Páně i přípravu kávy a čaje po bohoslužbách. 

Letní tábor pro děti u Horních Dubenek se bude konat od 9. do 18. srpna. Hledáme zdravotníka/nici a pomocnou sílu do kuchyně. Podrobnosti vám v případě zájmu řekne Tomáš Voltr – kontakt na mobil: 606656221. Pokud byste někdo z vás měl zájem nebo o někom vhodném věděl, prosím, kontaktujte nás.

Stále je možné se přihlásit na podzimní pobyt pro seniory, který se koná od 31. srpna do 7. září. Přihlášky přijímá a informace předá Hana Capoušková. Pozvánky jsou k dispozici vzadu na nástěnce.

Farář Jonatan Hudec z Mladé Boleslavi hledá ubytování pro svou dceru na příští školní rok. Dcera bude studovat na konzervatoři. Měl byste, prosím, někdo k dispozici volný pokoj za rozumnou cenu? Pokud ano, kontaktujte farářku H. Ducho, nebo přímo faráře Hudce na čísle: 739 244 643.

Zájemci si mohou zakoupit společnou fotografii z oslavy devadesátin bratra faráře Jiřího Doležala.  Fotografie stoji 50 Kč.

 Po bohoslužbách jste všichni zváni k posezení u kávy nebo čaje na faře a farní zahradě.

Tento příspěvek napsal/a dne 17.07.2019 v rubrice Ohlášky.