Ohlášky 14.11.2021

                                

Čtení:2.Kor 5,1-10Sbírka:
Text:Mt 6,31-34Účast:
Písně:161,1, 84, 215, 667, Sv 135, 67,3VP:
KazatelDaniel Ženatý 

Vítáme mezi námi b. Daniela Ženatého, synodního seniora a bývalého pardubického faráře. Vítáme také Danu, jeho manželku. Jsme rádi, že spolu slavíme bohoslužby, děkujeme za Tvou službu.

Děkujeme také všem, kdo se podíleli na přípravě dnešních bohoslužeb i celého sborového dne.

Po jejich skončení bohoslužeb bude na faře připravena káva a čaj. Bohužel epidemiologická situace je špatná, proto prosíme, abyste na faru nechodili, pokud nejste očkovaní nebo nemáte udělaný test. Program pak bude pokračovat přednáškou Daniela Ženatého na téma: Ohlédnutí s nadhledem. Přednáška začne zde v kostele v 10,45, bude prokládaná zpěvem mužského pěveckého sboru Novocantus z Nového Města na Moravě. Přednášku i koncert bude možné sledovat online. Pro přihlášené následuje oběd na faře.

Příští týden se uskuteční následující setkání:

-ve čtvrtek v 15.hodin bohoslužby v Domově pro seniory u Kostelíčka a v 18 hodin biblická hodina na faře, ke které je možné připojit se i online.

-v pátek v 15 hodin Réva, biblická hodina pro děti a v 16 hodin konfirmační příprava

19. prosince se tradičně uskuteční v našem kostele vánoční slavnost. Abychom ji mohli připravit, potřebujeme vědět, kolik z Vás bude moct hrát. Hru secvičí s. Katka Dobrovolná. Prosíme, přihlašujte se vzadu v kostele na papír nebo sborové asistentce. Hrát můžou herci všeho věku.

Příští víkend se uskuteční v Lanškrouně seniorátní setkání mládeže, informace jsou na nástěnce.

20. listopadu se uskuteční instalace nové synodní rady, v Brně, v Červeném kostele. Plakátek je na nástěnce. Všichni jsme zváni.

 Vzadu v kostele je možné objednat nástěnný kalendář s fotografiemi kostelů a modliteben naší církve, knihu Pro smrt uděláno a Denní čtení – Úvahy nad hesly Jednoty bratrské.

 Na závěr roku vždy konáme sbírku na partnerský sbor v Lozicích a kmotrovství pro Jaroslavu Žuň. Své příspěvky můžete posílat na sborový účet s poznámkou pro koho jsou určené, nebo dávat do pokladničky vzadu v kostele. Děkujeme.

Tento příspěvek napsal/a dne 15.11.2021 v rubrice Ohlášky.