Ohlášky 12.12.2021

Čtení:Mt 1,1-17Sbírka:
Text:Mt 1-2,5-6,16Účast:
Písně:276,85,272,266,694VP:
KazatelHana Ducho 

Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě dnešních bohoslužeb.

Po skončení bohoslužeb budou děti nacvičovat hru na vánoční slavnost. Kdo jste se s dětmi přihlásili, zůstaňte, prosím, zde v kostele.

Dnes v 11 hodin se konají bohoslužby v Horním Jelení

O víkendu jsme v prostorách sboru hostili zasedání synodu Leuenberské konkordie. Děkujeme všem, kdo pomohli s přípravou občerstvení a s obsluhou hostů.

Příští týden se uskuteční následující setkání:

– v úterý ve 14 hodin setkání starší generace na faře

-ve čtvrtek v 15 hodin bohoslužby v Domově pro seniory u Kostelíčka

-v pátek v 15 hodin Réva – biblická hodina pro děti a v 16 hodin konfirmační příprava

-ve čtvrtek proběhne poslední z adventních setkání s názvem Poklady pardubického sboru, kde si povídámes několika zástupci nejstarší generace. Tentokrát bude rozhovor vysílán z Holic, začíná v 18 hodin, odkaz na online připojení rozešleme mailem.

Na závěr roku vždy konáme sbírky na partnerský sbor v Lozicích a sbírku na kmotrovství pro Jaroslavu Žuň. Své příspěvky můžete posílat na sborový účet s poznámkou pro koho jsou určené, nebo dávat do pokladničky vzadu v kostele. Děkujeme.

U sborové asistentky si můžete koupit příručku Na každý den a Evangelický kalendář, oba jsou za cenu 150 kč.

Prosíme Vás všechny, kteří máte objednané nové zpěvníky a chorálníky, abyste si je vyzvedli vzadu v kostele. Zpěvník je za 500kč, chorálník za 400. Děkujeme.

Z nového zpěvníku začneme společně zpívat na novoroční bohoslužbu v neděli 2.ledna.

I letos připravujeme vánoční balíčky pro lidi v nouzi a bez domova. Balíčky můžete připravit jako minulé roky a přinést do kostela nebo na faru do úterý 14.12., nebo můžete věnovat finanční částku a my balíčky uděláme za vás. Bližší informace podá Hana Capoušková.

Našemu sboru byl přidělen celocírkevní grant na nové ozvučení v kostele ve výši 90% požadované částky. Čerpání příspěvku proběhne v příštím roce, podle pravidel grantu.

Po bohoslužbách jste zváni na posezení u kávy a čaje na faře. Vzhledem k pandemické situaci a hygienickým opatřením Vás prosíme o maximální zodpovědnost.

Tento příspěvek napsal/a dne 14.12.2021 v rubrice Ohlášky.