Ohlášky – 1.3.2015

Čtení: Žalm 130  |  Text: Mt 15,21-28  |  Písně: 320; 25; 638; 440; 91; 397  |  Kazatel: Daniel Ženatý  |  Sbírka: 2.696,-  |  Účast: 76/13

 

Ve věku 87 let zemřela sestra Danuše Řezanková. Dokud mohla, pravidelně s námi bývala při bohoslužbách. Pohřeb bude v pátek v 10.30 zde v kostele. Jsme zváni, abychom se přišli rozloučit, i když je na parte uvedeno, že pohřeb bude v úzkém rodinném kruhu. Kdo můžete přijít tím také podpořit společný zpěv, přijďte.

 

Při sborovém shromáždění minulou neděli byl – všemi přítomnými členy s hlasovacím právem v počtu 90 – bratr farář Daniel Ženatý zvolen v opakované volbě farářem našeho sboru na další 4 roky.

 

Sbírka minulou neděli na tisk naší církve a jinou publikační činnost vynesla 4.551 Kč.

Děti měli v sobotu program na faře – s výletem na ekologickou farmu rodiny Lechnýřových v Lozicích a na Kočičí hrádek. Na faře také přespaly a jsou zde dnes s námi.

Děkujeme Pavle Queisnerové a Barboře Gerhatové, které se o vše staraly.

Někteří z naší mládeže jsou na zimním víkendu v Horní Čermné.

Zítra, v pondělí od 9 hodin bude na naší faře pastorálka – pravidelné setkání všech farářů seniorátu.

Shromáždění v týdnu budou jako obvykle, mimo to připomínáme:

Ve čtvrtek v 15 hodin bohoslužby v Domově pro seniory u Kostelíčka.

biblickou hodinu ve čtvrtek v 18.00 bude mít br far Jiří Doležal.

Rovněž ve čtvrtek v 19.00 se sejde rukodělný kruh.

V pátek 6. března v 16 hodin bude v modlitebně baptistů ve Sladkovského ul. ekumenické setkání u příležitosti Světového dne modliteb. Program na letošní rok připravily ženy z Bahamských ostrovů. Všichni jsme zváni.

V sobotu 7. března od 9 hodin bude na faře zkouška Seniorátního pěveckého sboru. Připravujeme se na vystoupení na Bílou sobotu ve sbotu v Horní Krupé.

Příští neděli 8. března bude připraven k vyzvednutí a  rozdání výroční sborový dopis. Prosíme ty z vás, kteří dopisy roznášíte, abyste s tím počítali.

Vítáme ve shromáždění hosty a všichni hosté i domácí jsme zváni na faru – na rozhovor při kávě a čaji.

V minulém týdnu oslavil bratr Svoboda své 80. narozeniny, které chce s námi oslavit a zve nás na pohoštění na faru. Blahopřejeme mu k narozeninám, přejeme vše dobré a požehnání od Pána Boha do dalších dnů a let.

Ještě br. far Ženatý – poděkování za důvěru, 2 místo ve futsale našich čutálistů

Tento příspěvek napsal/a dne 01.03.2015 v rubrice Ohlášky.