Nové webové stránky

notebookDne 29.11. 2009 se nám společně, po několikatýdenní příjemné spolupráci s panem farářem Danielem Ženatým, podařilo spustit nové webové stránky. Celý web je téměř hotov, jen pár důležitých věcí se ještě musí dořešit, ale až s přechodem na jiný hosting, který bude více technicky vyhovovat potřebám tohoto webu. Stránky jsou vyvořeny tak, aby je bylo možné co nejjedodušším způsobem spravovat přes příjemné uživatelské rozhraní WordPress. Zároveň by tento web měl dostatečně a přehledně informovat o veškerém dění ve sboru a okolo něj, o což se postarají správci stránek. Nyní budeme nějaký čas zkoumat jak se stránky osvědčí v provozu a díky Vašim podnětným připomínkám a komentářům, které doufáme budete psát,  je časem dle potřeby můžeme doladit, či vylepšit.
O programování se postaral Jan Mucska, obsah aktivně vkládal pan farář Daniel Ženatý spolu s Lenkou Svobodovou a Pavlou Queisnerovou. Design navrhl Adolf Lachman. Všem, kdo se na vzniku stránek podíleli, dodatečně děkujeme.

Původní webové stránky naleznete » zde.

Přejeme Vám abyste se zde cítili dobře a doufáme, že zde naleznete dostatek potřebných informací o životě a fungování evangelického sboru.

Vaši tvůrci stránek.

Tento příspěvek napsal/a dne 29.11.2009 v rubrice Web info.